plp

O nas


Marcin Lewandowski – współwłaściciel

Absolwent prawa na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył podyplomowe studia z zakresu Szacowanie Nieruchomości i Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Pośrednik w obrocie nieruchomościami- nr licencji 9811. Rzeczoznawca Majątkowy nr 5204. Członek Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wykładowca Podyplomowych Studiów Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. W latach 2010 - 2011 roku Prezes BNI Poznań Prestige Group.

Uczestnik licznych warsztatów, szkoleń min.:

·     Sporządzanie Świadectw Charakterystyki Energetycznej zorganizowanej przez Polską Federację Rynku Nieruchomości;

·     Wycena nieruchomości dla celów kredytu hipotecznego zorganizowanej przez Fundację na Rzecz Kredytu Hipotecznego. 

·    Analiza Finansowa Komercyjnych Nieruchomości Inwestycyjnych (CCIM 101) zorganizowanej przez CCIM Institute.

Uwielbia podróże, bieganie i wielogodzinne pojedynki w squasha:)

 

Maciej Polański – współwłaściciel

Z lokalnym rynkiem nieruchomości związany od 1997 roku jako agent i kierownik biura obrotu nieruchomościami. W latach 1999-2006 zdobywał doświadczenie w zarządzaniu pracując na stanowiskach menedżerskich w dużych firmach i spółkach o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Od 2006 roku zajmuje się również planowaniem i organizacją inwestycji budowlanych oraz doradztwem inwestycyjnym.

Wykształcenie:

1.   Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (Zarządzanie i marketing). 

2.   Studia podyplomowe "Gospodarka Nieruchomościami", specjalność: wycena nieruchomości oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami (Akademia Ekonomiczna w Poznaniu). 

3.   Licencja zawodowe w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 14631 (członek Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami).

Zainteresowania: architektura, motoryzacja, tenis i squash.

 

Mateusz Ptaszyński - Manager

 

Justyna Mamzerowska - Administracja

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z zakresu Zarządzania Przedsiębiorstwami. W firmie zajmuje sie nadzorowaniem działań administracyjnych oraz kadrowych, które ułatwiają sprawne funkcjonowanie biura. Miłe usposobienie, kultura osobista, poczucie taktu ułatwia jej współpracę z ludźmi, a dokładność i odpowiedzialność wywiązywanie się z obowiązków administracyjno-kadrowych. Posługuje się językiem angielskim.

Jej pasją są podróże i kulinaria. W wolnym czasie prowadzi swojego bloga kulinarnego oraz pomaga fundacji "Animalia" w znalezieniu domów dla bezpańskich zwierząt.

Zainteresowania: turystyka, narciarstwo, squash, literatura faktu, kulinaria.

    

Szymon Kijak – doradca ds. nieruchomości

Od 2008 roku z powodzeniem zdobywa zaufanie klientów na rynku obrotu nieruchomościami, czego dowodem jest szereg sfinalizowanych transakcji oraz zadowolenie i satysfakcja klientów.

Ponadto przez kilka lat współpracował z jednym z czołowych ośrodków badania opinii publicznej i rynku w Polsce.

W wolnych chwilach realizuje się muzycznie jako animator muzyki elektronicznej.

Zainteresowania: literatura, polityka, psychologia, muzyka, moda, sport.