plp


 " PLP Inwestycje to radość i przyjemność wspólnego z klientem

poruszania się po rynku nieruchomości "


Kierując się naszym mottem nieustannie rozwijamy i dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom postanowiliśmy rozpocząć bezpośrednią współpracę z bankami udzielającymi kredytów hipotecznych. Klienci korzystający z usług PLP Inwestycje przy zakupie nieruchomości w ramach jednego wynagrodzenia mają możliwość skorzystania z usług naszego doradcy finansowego. Usługa ta dla naszych Klientów jest zupełnie bezpłatna- nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za pośrednictwo przy udzieleniu kredytu hipotecznego.

Nasze doświadczenie i wiedza pozwolą na dostosowanie kredytu do Twoich potrzeb i finansowych możliwości. Znając specyfikę rynku, bazując na zaufaniu budowanym od pierwszego spotkania masz gwarancje rzetelnej i sprawnej obsługi na wszystkich etapach transakcji, poczynając od doradztwa z zakresu sprzedaży i kupna, pomocy prawnej na kredycie kończąc.

Doradca Finansowy PLP Inwestycje ma stały wgląd do najnowszych rankingów kredytów hipotecznych znajdujących się obecnie na rynku. Posiada stałą wiedze na temat produktów hipotecznych oferowanych przez naszych Partnerów, operuje wiedzą prawniczą a przy doborze produktu kieruje się wyłącznie dobrem klienta. Poprzez wnikliwą analizę finansową jak również poprzez znajomość rynku nieruchomości jest w stanie w pełni przewidzieć potrzeby i możliwości klienta.

 

Klienci PLP Inwestycje korzystają z:

- preferencyjnych warunków kredytowania,

- niższych prowizji bankowych,

- niższych opłat około kredytowych,

- fachowej porady z zakresu finansowania nieruchomości,

a przy Tym usługa ta jest zupełnie bezpłatna !!

 

PLP Inwestycje, Zaufaj Profesjonalistom!